iskolakép
Szűcsi Bajza József Általános Iskola
3034 Szűcsi, Petőfi Sándor út 115.

Főoldal
Aktualitások Pályázatok Ökosuli Pályatok
Versenyhírek Dokumentumok Galéria

DOKUMENTUMOK
ÖKOiskola munkaterv 2023/2024
ÖKOiskola munkaterv 2022/2023 OKOiskola beszámoló 2022/2023
ÖKOiskola munkaterv 2021/2022 OKOiskola beszámoló 2021/2022
ÖKOiskola program ÖKOiskola leírás
ÖKOiskola pályázat 2015

Témahetek iskolánkban.

Évek óta egyre több magyar és nemzetközi témahéten veszünk részt tanulóinkkal, amikor egy-egy témakör köré szervezem az összes tanórát, ami illeszkedik a NAT követelményeihez. Nagyon sok szép eredményt, nyertes pályázatot  tudhatunk magunkénak.  Több újságcikkben és online felületen megjelent iskolánk neve.
   Ebben a tanévben is csatlakoztunk  „A világ legnagyobb tanórája” témahethez, ami 2019. szeptember 30. és október 4. között volt meghirdetve. Minden felső tagozatos osztály lelkesen kapcsolódott be a munkába, és az „Élet-fa”  pályázatra is jelentkeztünk. A 8. osztály volt a legaktívabb, velük tekintettük meg online, élő adásban a témahét nyitó konferenciáját is. Iskolánk felkerült a Témahét nemzetközi és magyarországi honlapjaira.
    A legújabb témahét, amit most fedeztem fel, s így először vettünk részt rajta a Code Week, mely szintén nemzetközi szervezésű. Programoztunk minden órán, s így sajátítottuk el a tananyagot, amit a gyerekek nagyon élveztek. Megnyertük a lehetőséget, hogy megyénkből egyedüli általános iskolaként részt vehettünk a Code Week magyarországi flashmobjának megalkotásában.
    A 17 programnak köszönhetően, melyet a két hét alatt szerveztem a tanulóknak, iskolánk elnyerte a Code Week 4 all, vagyis a minden kihívást teljesítő iskola címet.
Hamarosan következnek a Pénz7, a Fenntarthatósági és a Digitális Témahét, melyen idén 5. alkalommal veszünk részt.

Az alábbi képekre kattintva elérhetők tanulóink munkái, képei, amint az órákon szorgoskodnak, valamint a korábbi évek beszámolói, nyertes munkái, iskolánkról szóló újságcikkek.
                                                                                                                                                                                                Majorné Szécsényi Erika